KURUMSAL

Hakkımızda

İstanbul’da 2002 yılında faaliyete geçen, Ülkemizin 4 bölgesinde ve Dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren, otomobil yetkili bayi ve otomobil servis plazalarında iş partnerliği yapan Erad Grup; otomobil tutkunlarının ilgisini çeken tüm marka ve model araçlara yönelik faaliyete başlamıştır. Bu otomobillerin tuning, multimedya, vip araç tasarımı, kiralık vip araç, satılık vip araç, engelli ve yaşlı taşıma tiplerine yönelik aksesuar çalışmalarımız mevcuttur.

Misyonumuz

Türkiye’de TUNING, MULTIMEDYA, VIP ARAÇ TASARIMI, KİRALIK VIP ARAÇ, SATILIK VIP ARAÇ, ENGELLİ ve YAŞLI YOLCU TAŞIMA araçlarında deneyimlerimizden edindiğimiz tecrübelerle, misyonumuzu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da geliştirerek devam ettirmek; ERAD GRUP olarak en önemli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Birikim, deneyim ve kullandığımız teknoloji ile kişiye özel araç aksesuar uygulamaları konusunda Türkiye’nin lider firması olmaktır.

Kalite Politikamız

ERAD GRUP; Kişiye Özel Araç Aksesuar Uygulamaları ve Tasarımı hizmetleri konusunda; • Yasal mevzuat ve araç standartlarına uymak, • Müşterilerimize ev ve ofis rahatlığı ve konforunu maksimum düzeyde sunmak, yürüyen evler ve ofisler dizayn etmek, • Rekabet gücü yüksek ve aranılan, kaliteli ürünler sunmak, • Sürekli olarak iyileştirme, geliştirmeyi firmamızın her kademesinde sağlamak, • Müşteri memnuniyetini ve firmamızın karlılığını en üst düzeye çıkarmak, • Personelimizin eğitimini ve motivasyonunu yüksek tutarak ekip ruhu ve işbirliğini geliştirmek ve böylece sıfır hatayı hedefleyerek kaliteyi tüm faaliyetlere yaymak Kalite politikamızdır.

Erkan GÜL kimdir?

Benim hikayem, 2002 yılında İstanbul’da küçük bir atölyede başladı. Büyük marka olma hayali ile kurulmuştur. 19 yıllık bir tecrübemizi şuan 2000 m2 lik fabrikamızda dev bir kadro ile yönetmekteyiz. Her biri işinde uzman kadromuzla tamamı tarafımızdan üretilen özel tasarım araçlar, iş dünyası, siyaset, sporcu ve sanatçılardan tarafından bir çok ünlü isim tarafından araçlarımız tercih edilmektedir. Erad Grup ürettiği özel araçları Almanya, ABD, Kuveyt, Dubai başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir.